Strouhanka bylinková, 350 g, RAMDAM




Související produkty
Detailní popis produktu
Chcete dodat svým oblíbeným pokrmům ten správný šmrnc? Bylinková strouhanka Ramdam promění každé obyčejné jídlo v delikátní gurmánský zážitek. V každém soustu si vychutnáte pečlivě vyváženou směs aromatické bazalky, petrželky, oregana, česneku a libečku. Tyto bylinky jídlo nejen dokonale provoní, ale jsou navíc velmi prospěšné pro vaše trávení.
Křupavá kůrka a šťavnatý vnitřek bez přebytečné mastnoty
Tato moderní obalovací směs české výroby vyniká nad klasickou strouhankou svými vlastnostmi i technologií zpracování:
-
Nenasakuje tuk: Díky moderním technologickým postupům výroby nemá strouhanka tendenci nasávat při smažení enormní množství oleje. Vaše jídlo tak zůstane lehčí, zdravější a krásně křupavé.
-
Všestranná příprava: Skvěle funguje při tradičním smažení (ideálně na přepuštěném másle ghí), ale je perfektní i pro zdravější pečení nasucho v troubě nebo na kontaktním grilu.
-
Čistě přírodní voňavý mix: Bohatá kombinace bylinek a sušené zeleniny dodá jídlu chuť, takže ho před obalováním nemusíte složitě kořenit.
Univerzální využití v teplé kuchyni
Bylinková strouhanka spolehlivě nahradí běžnou strouhanku všude tam, kde chcete dosáhnout výraznější a plnější chuti.
-
Maso a ryby: Ideální volba pro kuřecí a krůtí řízečky, přírodní nugetky nebo jemné rybí filé.
-
Vegetariánská kuchyně: Vynikající pro obalování sýrů (hermelín, eidam) a nejrůznějších druhů zeleniny, jako je cuketa, květák, lilek nebo žampiony.
Použití: Používejte úplně stejně jako klasickou strouhanku při tradičním obalování. Vhodná ke smažení na oleji, pečení na sucho v troubě i na grilu.
| Nutriční hodnoty | Množství |
| Energetická hodnota | 1429 kJ / 341 kcal |
| Tuky | 1,0 g |
| – z toho nasycené mastné kyseliny | 0,0 g |
| Sacharidy | 70,0 g |
| – z toho cukry | 6,2 g |
| Bílkoviny | 11,0 g |
| Sůl | 5,7 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strouhanky |
|---|---|
| EAN: | 8595599901422 |
| Typ: | ochucená |
| Země původu: | Česká republika |
| Hmotnost: | 350 g |
| Země původu: | Česká republika |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
